Kilka słów o nas

Cześć 🙂

Miło nam, że zajrzeliście do nas na stronę, a skoro dotarliście właśnie tutaj, to zapewne chcecie dowiedzieć się o nas czegoś więcej.

Od lat jesteśmy parą w życiu prywatnym, a od kilku lat również w życiu zawodowym. Fotografia stała się naszą wspólną pasją i sposobem na życie. Dokumentowanie wyjątkowych momentów w Waszym życiu sprawia nam niezwykłą radość i przynosi poczucie spełnienia.

Mamy dwoje wspaniałych dzieci, których energia i charyzma zaskakuje nas każdego dnia. Przy nich ciężko jest się nudzić, a jeszcze trudniej usiedzieć w miejscu J Są momenty, gdy dają nam popalić, ale to w dużej mierze oni są naszym motorem do pracy, do działania, są przyczyną naszego uśmiechu, powodem do dumy i kluczem do szczęścia.

rozynscyfotografia.pl - O nas

Warszawa starówka 2

 

Warszawa to nasze miasto – tu się urodziliśmy, wychowaliśmy, tutaj mieszkamy i najczęściej pracujemy. Uwielbiamy to miasto i choć czasem wydaje się nam, że znamy je jak na pamięć, to wciąż potrafi nas zaskakiwać. Nieustannie odnajdujemy tu wspaniałe miejsca na plenery ślubne, zadziwiają nas nowe perspektywy patrzenia na to samo miejsce albo wyjątkowe światło czy pogoda, które potrafią dodać klimatu niejednej sesji zdjęciowej.

Choć mieszkamy w Warszawie i tu najczęściej pracujemy, to lubimy także poznawać nowe miejsca –  chętnie dojedziemy również w lokalizacje w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Jak pracujemy?

 

Nasza praca jako fotografów ma głęboki sens, gdyż opiera się na wychwytywaniu wyjątkowych chwil i emocji. Naszym zadaniem jest zatrzymywanie ich dla Was na kadrach, abyście po latach mogli do nich wracać. Szczerze lubimy to zadanie, bo uwielbiamy poznawać nowych ludzi, odkrywać ich historie.

Na naszych zdjęciach chcemy pokazywać to, co najważniejsze w fotografowanym wydarzeniu: emocje i uczucia, takie jak wzruszenie, radość, miłość. Właśnie dlatego pracując nie ingerujemy w wydarzenia w trakcie wykonywania fotoreportażu ślubnego. Każdy z momentów jest niepowtarzalny, a my staramy się łapać dla Was wszystkie ulotne chwile z tego ważnego dnia.

Sesje plenerowe, jak również sesje narzeczeńskie, rodzinne, ciążowe wykonujemy w taki sposób, aby oddać Wasze uczucia w danej chwili. Dokładamy starań, aby nasze zdjęcia były dla Was piękną pamiątką na lata.

Pracujemy we dwójkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostrzec więcej szczegółów, wykonać więcej interesujących kadrów. Wspólnie szukamy dobrego światła i najlepszych ujęć, wspieramy się i uzupełniamy.