Zuzia i Michał – ślub w stylu glamur

Ten jedyny dzień w życiu musi być najpiękniejszy. Jak go zorganizować? Warto postawić na sprawdzone rozwiązania:  idealnie dobrane ubrania i dodatki, kameralny kościół, elegancki hotel. Zuzia i Michał postarali się spełnić wszystkie te punkty, dzięki czemu ich dzień był perfekcyjny!

Przygotowania do ceremonii

Ślub w stylu glamour wymaga odpowiedniej oprawy. Zarówno Zuzia, jak i Michał zadbali o szczegóły. Panna Młoda miała przyszykowaną wspaniałą, podkreślającą figurę suknię, którą uzupełniła pięknymi sandałkami oraz niebanalną biżuterią. Całość dopełniły podkreślający oczy makijaż oraz zwiewna fryzura. Michał ubrał elegancki smoking oraz doskonale dopasowaną do niego muszkę. Elegancji dodały mu dyskretne spinki do mankietów.

Podczas przygotowań pomoc druhny i drużby okazała się nieoceniona – właśnie dlatego warto to zadanie powierzyć najbliższym osobom. Wbrew pozorom powierza się im tego dnia wiele zadań, szczególnie w czasie przygotowań, gdy trzeba założyć muchę lub zapiąć suknię. Świadkowie stanowią niezastąpione wsparcie.

Krzątanina przed ceremonią w obiektywie fotografa ślubnego pomaga dostrzec momenty radości i skupienia, wzruszenia i oczekiwania, uchwycić te szczególne chwile na zawsze.  Bardzo lubimy być z naszymi parami od momentu przygotowań, gdyż stanowi to bardzo ciekawy wstęp w reportażu ślubnym, a parze pozwala przyzwyczaić się do bycia nieustannie śledzonym przez obiektyw. Poza tym, czyż nie pięknie wyglądają detale takie jak podkreślanie ust za pomocą szminki czy zapinanie sukni u Panny Młodej bądź wiązanie muchy u Pana Młodego?

Ślub pełen wzruszeń

Niewielki kościół św. Jakuba na warszawskim Tarchominie zapewnił parze i ich gościom kameralną atmosferą. Delikatnie przybrane kwiatami ławki, elegancko przystrojone fotele oraz kwiaty przy ołtarzu podkreślały uroczystość chwili. Podczas całej ceremonii Parze Młodej towarzyszyły ciepłe spojrzenia, wzruszenie, piękne emocje. Siedząca nieopodal rodzina dodawała parze dodatkowego wsparcia.

Niezwykły był moment sakramentalnego „tak” – nie obyło się bez łez wzruszenia, które udało się nam uchwycić w kadrze. W takich chwilach i my sami się wzruszamy – bo czy może być coś piękniejszego niż para, która ślubuje sobie miłość z takimi emocjami?

Niezwykłą niespodzianką dla pary był szpaler z róż zorganizowany przez przyjaciół. Widowiskowy i zarazem niezwykle romantyczny element kończący ceremonię.

Huczna zabawa weselna

Po zaślubinach Zuzia i Michał udali się do Windsor Palace w Jachrance niedaleko Warszawy, gdzie czekali już na nich goście weselni. Tu dekoracje jasno wskazywały, że impreza będzie miała szczególny charakter – ślub glamour rozpoczął się przejściem młodej pary po czerwonym dywanie – bez wątpienia mogli poczuć się jak gwiazdy. Każdy chciał mieć ich zdjęcie! 🙂

Pierwszy toast, pierwszy taniec, skradzione pocałunki, delikatne gesty – to wszystko doskonale prezentuje się na fotografii ślubnej. Zuzia i Michał świetnie do siebie pasują – piękni, zakochani w sobie, emocjonalnie związani – tworzą wyjątkową parę.

Impreza była huczna i w dobrym stylu. Świetna muzyka przeplatana integrującymi gości zabawami weselnymi sprawiły, że wszyscy bawili się doskonale. Mnóstwo osób na parkiecie, dynamiczna zabawa, radość i totalny luz – tak wyglądało przyjęcie weselne tej pary. Sami świetnie się na nim bawiliśmy!

Fantastycznym rozwiązaniem, jakie często proponujemy parom, gdy tylko pozwala nam na to czas, jest sesja plenerowa w dniu ślubu. Tym razem udało się nam zrobić kilka kadrów w trakcie drogi na salę weselną. Doskonale dopracowane szczegóły oraz miłość emanująca z pary sprawiły, że zdjęcia ślubne wyszły znakomicie. Państwo Młodzi, zrelaksowani po wzruszeniach ceremonii kościelnej, prezentowali się nie tylko efektownie, ale również naturalnie, dzięki czemu fotografie doskonale oddają ich niezwykłe uczucie. Takich emocji nie da się powtórzyć na żadnym ślubnym plenerze innego dnia!

Fotografia ślubna to szczególny rodzaj pamiątek – pozwalają powrócić myślami do zdarzeń i emocji, które czas zmatowił. Dzięki zdjęciom ze ślubu łatwo wskrzesić różnorodność myśli i uczuć. Właśnie dlatego szalenie lubimy naszą pracę – wiemy, że przynosi ona mnóstwo radości naszym parom, że dzięki naszym kadrom, będą mogli przypominać sobie ten piękny, jedyny w swoim rodzaju dzień.

Dziękujemy Zuzi i Michałowi za możliwość uczestniczenia w tym ważnym dla nich dniu. Mamy nadzieję, że wykonane przez nas zdjęcia ślubne z Windsor Palace na zawsze będą przypominać Wam ten wspaniały czas.

Wróć do portfolio