Vivian i Paweł – ślub polsko-chiński

Połączenie dwóch odległych kultur jest możliwe. Dzięki miłości i zrozumieniu mogą tworzyć początek wspaniałej przyszłości. Vivian i Paweł są tego doskonałym przykładem.

Ślub cywilny w plenerze

Rozwiązanie, jakie wybrali Vivian i Paweł pozwala w pełni poczuć radość związaną z ceremonią zaślubin – cudownie jest bowiem przysięgać sobie wieczną miłość w pięknym miejscu, na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni. Organizacja ślubu w ogrodzie w Warszawie to jednak wyzwanie, a z pomocą przyszła w tym przypadku Villa Foksal, która umożliwia zarówno przeprowadzenie ślubu cywilnego w plenerze, jak i zabawę w pięknych wnętrzach.

Ślub w ogrodzie zrobił wrażenie na wszystkich gościach. Wybierając miejsce ślubu warto brać pod uwagę nasze marzenia, a o takim plenerowym ślubie marzyła Vivian. Składanie przysięgi małżeńskiej i wkładanie obrączek w pięknym miejscu naprawdę zachwyciło wszystkich, łącznie z nami.  W zachwyt wprawiły nas również przepiękne dekoracje ślubne, które stanowiły cudowne tło dla tak ważnego w życiu Pary Młodej momentu.

Dekoracje ślubne – jak podkreślić znaczenie chwili

Ślub w ogrodzie przynosi na myśl romantyczne chwile i umożliwia wykreowanie niebanalnej aranżacji wykorzystującej zróżnicowaną symbolikę. Motywem przewodnim tego ślubu były motyle. W tradycji chińskiej są one symbolem nieśmiertelności, radości i przyjemności. Na ślubie Vivian i Pawła były wszędzie – na dywanie, po którym szła do ślubu Para Młoda, na symbolicznym zwieńczeniu miejsca ceremonii podczas ślubu w ogrodzie, nawet na sukni Panny Młodej i spinkach do mankietów Pana Młodego.

Doskonałym pomysłem była także dekoracja ślubna w postaci drzewa, na którym zawieszone były zdjęcia pochodzące m.in. z sesji narzeczeńskiej. Przykuwa ona uwagę gości, przywołuje miłe wspomnienia, nawiązuje do budowania więzi i konsekwencji tworzenia wspólnego życia.

Nie obyło się także bez tradycyjnych, polskich zwyczajów – przywitania Pary Młodej chlebem i solą przez rodziców przed wejściem na salę weselną oraz symbolicznego toastu.

Państwo Młodzi wspaniale prezentowali się podczas uroczystości. Cudowna, długa suknia Vivian podkreślająca jej filigranową sylwetkę, a elegancki smoking Pawła doskonale komponowały się na tle bieli i zieleni. Czułe gesty, uśmiechy, skrywane szepty – widać, że się kochają i doskonale do siebie pasują.

Zabawa nie zna granic

Ślub polsko-chiński w Warszawie zgromadził przyjaciół i rodzinę Państwa Młodych. Wszyscy bawili się doskonale. Niezapomniany był pierwszy taniec Vivian i Pawła – romantyczny, delikatny, zakończony wystrzeleniem przez gości confetti w kształcie motyli.

Całe wesele przebiegało w radosnej atmosferze – świetna muzyka i nietuzinkowe zabawy sprawiły, że nawet najmłodsi wesoło się bawili. Na imprezie był także czas na integracyjne zabawy i tradycyjne rzucanie przez nowożeńców welonu i muszki.

Zdjęcia – niezwykła pamiątka

Zdjęcia ślubne to wzruszająca pamiątka, która pozwala przypomnieć ulotne chwile z tego wyjątkowego wydarzenia. Zamrażają one w kadrze emocje, uczucia i wzruszenia, które z biegiem czasu bledną w pamięci. Uczestnictwo w imprezie profesjonalnego fotografa ślubnego sprawia, że zyskujecie wartościową i sentymentalną pamiątkę.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w ślubie Vivian i Pawła. Byliśmy z nimi od momentu przygotowań, przez ceremonię zaślubin, po doskonałą zabawę w Villi Foksal. Wspaniała atmosfera imprezy sprawiła, że ten ślub w plenerze w Warszawie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wróć do portfolio