Fotografia_slubna_Rozynscy

Życie jest pełne niezwykłych chwil. Naszym zadaniem, jako fotografów, jest chwytanie tych chwil i zatrzymywanie ich dla Was, abyście po latach mogli do nich wracać.

Od lat jesteśmy parą w życiu prywatnym, a od kilku lat również w życiu zawodowym. Fotografia stała się naszą wspólną pasją i sposobem na życie. Dokumentowanie wyjątkowych momentów w Waszym życiu sprawia nam niezwykłą radość i przynosi poczucie spełnienia.

Mieszkamy w Warszawie i tu najczęściej pracujemy, jednakże chętnie dojedziemy również w inne miejsca w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.

Jak pracujemy?

Na naszych zdjęciach chcemy pokazywać to, co najważniejsze w fotografowanym wydarzeniu: emocje i uczucia, takie jak wzruszenie, radość, miłość. Właśnie dlatego pracując nie ingerujemy w wydarzenia w trakcie wykonywania fotoreportażu ślubnego. Każdy z momentów jest niepowtarzalny, a my staramy się łapać dla Was wszystkie ulotne chwile z tego ważnego dnia.

Sesje plenerowe, jak również sesje narzeczeńskie, rodzinne, ciążowe wykonujemy w taki sposób, aby oddać Wasze uczucia w danej chwili. Dokładamy starań, aby nasze zdjęcia były dla Was piękną pamiątką na lata.

Pracujemy we dwójkę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostrzec więcej szczegółów, wykonać więcej interesujących kadrów. Wspólnie szukamy dobrego światła i najlepszych ujęć, wspieramy się i uzupełniamy.